The Dog House - The Dog House Oyna


The Dog House Slot Oyunu Hakkında

The Dog House oyunu, Pragmatic Play tarafından geliştirilen bariz üç boyutlu bir slot oyunudur. Oyunun çekici özellikleri arasında, fazladan kazanç sağlayan ithal re-spin özelliği yer alıyor. 20 çark ve 5 satır içinde 3 sütun slot oynamanızı sağlayan bu slot, yüksek ödeme oranı ile dikkat çekiyor. Köpeklerin lezzetli içki ve yiyeceklerinin bolca bulunduğu The Dog House, tek bir çarkta 3x3 eşleşmesi sağlayan Mega Symbols ile kazanılan değerli para kazanma şansına sahip.

The Dog House Slot Nasıl Oynanır?

The Dog House slot, oyun başlamadan öncekilerin hangi bahis miktarı ile oynanacağını seçme şansını size sunuyor. Kahraman köpekleri hakkındaki bulmacaların çözülmesinden para kazanmak için 20 çarka sahip bu oyunda, 5 para yatırma satırı vardır. Oyun başına toplam bahsinizi ayarlayıp geri spin özelliğini kullanarak veya herhangi bir bağlantıya sahip hiçbir kazanma blok aramadan çarklar üzerinde dönme ile oyunu oynayabilirsiniz.

The Dog House Slot Oyununda Nasıl Kazanılır?

The Dog House slot oyununda, Çarklar üzerinde aynı sembol üçünün eşleşmesi ile birleşen Mega Symbols oluşturmanız gerekir. 3x3 ölçeklerinde çeşitli sembol kazanmanın tek yolu bu, üçünün eşleşmesi sayesinde çok değerli ödemeleri ve değişik kazanma şanslarını alırsınız. The Dog House slotunda ithal re-spin özelliğini kullanarak mevcut sembolleri bloke edebilirsiniz. Bu özelliği kullanarak herhangi bir 'Wild' sembolü oluşmadan Mega Symbols eşleşmesine ulaşırsanız kazanır ve en yüksek ödeme alırsınız.

The Dog House Slot Oyununa Özet

The Dog House Slot Oyununun Özeti
Oyunun Sunucusu Pragmatic Play
Çark Sayısı 20
Satır Sayısı 5
Sütun Sayısı 3
Bonus Özellik Re-Spin

Benzer Slot Oyunları

Twilight Princess
Twilight PrincessYeni
Wild Wild Riches
Wild Wild RichesYeni
Fruit Party 2
Fruit Party 2Yeni
Extra Juicy Megaways
Extra Juicy MegawaysYeni