Sweet Bonanza Xmas - Sweet Bonanza Xmas Oyna


Sweet Bonanza Xmas Slot Oyunu

Sweet Bonanza Xmas slot oyunu, Play'n Go tarafından geliştirilen eğlenceli bir kayıp ödeme slotudur. Slot, Perşembe Videoslotları'nda 6 makara, 4 satır, 5 sıra ve paylines'ın olduğu 1.000x kazanç çarpanına sahip olmadan yüksek ihtimalle ortalama kazançlar sunuyor. Sweet Bonanza Xmas, kült klasiğinden aynı temel özelliklere sahip ve modern geliştirmeler ile halkın beğenisine sunulmuştur.

Nasıl Kazanılır?

Sweet Bonanza Xmas slot oyunu oynarken, makaraları çevirmede sizin iyi bir şansınız vardır. Slot oyununda kazançlar için kombinasyon kurmak için oyunda gördüğünüz ücretsiz döndürme efekti ve diğer wild'lar sayesinde oldukça kolay.dar Sütkade (Golden Bomb) göründüğünde, ücretsiz döndürme fonksiyonu aktive oluyor ve makaralara küçük miktarda bomba düşüyor. Elinizde mümkün olan en yüksek kazancı elde edebilmek için kolayca makaralara yakından bakın ve bunları kullanın.

Ek Özellikler

  • Ücretsiz döndürme bonusu. Yer alan Sütkade'nin etrafındaki tüm sümbülleri tahrip etmelisiniz. Bu bonus için Özel oyun fonksiyonu, mükemmel hadiseler meydana gelecek.
  • Wild'lar. 3. makarada sweet bonanza xmas simgesi wild olarak dönebilir ve tüm makaralara yayılabilir.
  • Göz kamaştıran grafikler ve heyecan verici efektler. Slot oyununda kült klasiğin klasik teması ile özelleştirilmiş efektler ve grafikler mevcuttur.

Kazanma Tablosu

Simge Kazancı
3 2x
4 5x
5 25x
6 100x

Benzer Slot Oyunları

The Dog House
The Dog HouseYeni
Bigger Bass Bonanza
Bigger Bass BonanzaYeni
Big Bass Bonanza
Big Bass BonanzaYeni
Forge of Olympus
Forge of OlympusYeni