Santas Great Gifts - Santas Great Gifts Oyna


Santas Great Gifts Slot Oyunu

Santas Great Gifts Slot Oyunu, NetEnt tarafından üretilen eğlenceli ve birinci sınıf slot oyunudur. Oyunun teması Noel zamanını anımsatır ve masa üzerinde yer alan sevimli figürlerle doludur. Oyuncu, toplamada 20 ödeme çizgisine ve 3 satıra sahip slotların tadını çıkaracaktır. Bunların haricinde, oyunda, bir wild, standart scatter, bir ücretsiz dönüş uyarıcısı ve daha fazlası mevcuttur. Slot çok meyilli kazanma avantajlarıyla dolu - ayrıca spor mükemmellik ile eşleşen hoş bir dekorasyonu da içerir.

Nasıl Kazanmak İçin Uygun

Santas Great Gifts Slot Oyunu oynarken, geri ödeme oranı %96 olan düşük meyilli bir oyun olduğunu unutmayın. Golden Free Dönüş Koşulu uyarıcısını oluşturarak kazanmak için, reel üzerinde 3 yeşil minik kutuları toplayın. Ardından, 3 Tree, 5 Log ve 5 Heart Scatters simgesinin yardımı ile ücretsiz dönüşleri açabileceksiniz. Wild ve perili Santa ile değişme avantajlarını elde edebileceksiniz. Yapmanız gereken, kendi tarzınızda etkiyi açıklamak ve 7 Free Spins seçme hakkını kullanabilmek için ödül duvarını doldurmaktır.

Özet

Santas Great Gifts Slot Oyunu, canlı casinolarda ve online platformlarda oynanan eğlenceli ve birinci sınıf slot oyunudur. Oyunda, 20 ödeme çizgisi ve 3 satıra sahip slotlar sunulmaktadır. Oyunun en özgün özellikleri arasında, wild, standard scatter symbolü, ücretsiz dönüş uyarıcısı ve daha fazlası yer almaktadır. Oyuncu, geri ödeme oranı %96 olan düşük meyilli bir oyun oynayacaktır. Yapılması gereken şey, kendine özgü tarzında etkileri açıklamak ve ödül duvarını doldurarak ücretsiz dönüşler kazanmaktır.

Tablo

Araç Fonksiyon
Mandallı Santa Ücretsiz Dönüş Uyarıcısı
Log ve Heart Scatter Simgesi Ücretsiz Dönüşleri Etkinleştirir
Wild Standart Wild Fonksiyonu
Yeşil Minik Kutu Ücretsiz Dönüş Koşulu Uyarıcısı

Benzer Slot Oyunları

Gold Party
Gold PartyYeni
Wild West Gold
Wild West GoldYeni
Starlight Princess
Starlight PrincessYeni
Big Bass Bonanza
Big Bass BonanzaYeni