Mustang Gold - Mustang Gold Oyna


Mustang Gold Slot Oyunu

Doğa ve özgürlük hayali ile sizleri eğlenceye davet eden Mustang Gold slot oyunu, Pragmatic Play tarafından geliştirilmiş bir oyun. Dinamik slot oyunu tek bir rakamla, altı rakamla ve çoklu çarklarla oynayabileceğiniz 7.000 rakam kazanma şansı sunuyor. Özellikle çoklu çarklar ve altı rakamlar ile oynama opsiyonu sunulması ile çok çeşitli kazanç fırsatları sunan Mustang Gold'da, kazanılacak miktar maksimum 100.000 Euro'ya ulaşıyor.

Mustang Gold Slot Oyunu Nasıl Oynanır?

Mustang Gold slot oyununu oynamak için hesabınıza para yatırmanız gerekmektedir. Üç adet çarka ve çoklu çarklara sahip olan bu oyunda her bir çarkta 10 işaret bulunmaktadır. Oynayabileceğiniz çarkların sayısını seçin ve oynamaya başlayın. Ekranın üzerindeki çarkların hareket etmesiyle beraber 4 adet işaret sola, sağa doğru ilerlemektedir. Sola ve sağa doğru hareket eden işaretlerle üstten aşağı doğru hareket eden işaretlerin oluşturduğu kombinasyonlar sizlere kazancınızı vermektedir.

Ayrıca Mustang Gold slot oyununda bir de ‘Roaring Re-spins’ özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde kazanmanız adına işaretler 3 boyutlu olarak dönecek ve verdiği çarklarda artık daha büyük kazançlar sizi beklemektedir. Spesifik bir şekilde 144 çark da mevcuttur. Bu çarklar sayesinde kazançlarınız daha da büyük olacaktır.

Mustang Gold Slot Oyununda Nasıl Kazanılır?

Mustang Gold slot oyununda, kazanmanız için üst üste işaretlerin oluşturduğu kombinasyonlara ihtiyacınız var. Bunun dışında Mustang Gold slot oyununda çanak şeklindeki 7 işareti üstünde toplamaya çalışmalısınız. Böylelikle jackpot olarak tanımlanan özel ödülü sizin olacaktır. Ayrıca bu slot oyununda Free Spins modunda, ekstra bir çark olacaktır ve sizin kazanmanız için daha da avantajlı hale gelecektir.

Mustang Gold Slot Oyununda Phoebus Kombinasyonu

Mustang Gold slot oyununda Phoebus kombinasyonu diye nitelik verilen özel bir kombinasyon vardır. Bu kombinasyon oluşturulduğunda sizlere sunduğu makul bir miktarda kazanç elde etme şansı vaat ediyor. Phoebus kombinasyonu üzerinde 4 işaret toplamaya çabalar. Ayrıca çoklu çark ve altı rakamlar ile oynanabilen Mustang Gold slotun da Phoebus kombinasyonunda çift kazanım seçeneğinin de bulunması, kazanılan ödülleri büyük miktarlara ulaşmasını sağlayacaktır.

Kombinasyon Kazanç Oranı
3 hyena x2
3 ahududu x4
3 baykuş x6
3 kurt x8
3 ejderha x10

Benzer Slot Oyunları

Big Bass Bonanza
Big Bass BonanzaYeni
Gold Party
Gold PartyYeni
Club Tropicana
Club TropicanaYeni
The Dog House
The Dog HouseYeni