Gold Party - Gold Party Oyna


Gold Party Slot Oyunu Hakkında

Gold Party Slot, Netgame tarafından geliştirilen 5 makara ve 30 ödeme çizgilerine sahip video slot bir oyundur. Gold Party Slot oyununda, son derece güzel bir grafik ve çarpıcı bir müzik ile göz alıcı ödüller kazanmanın keyfini çıkarmak için çeşitli ödüller, bonus özellikler ve wild semboller arasından seçim yapmanızı sağlar. Aynı zamanda, bu slot oyunu da herhangi bir cihazdan kolayca oynanabilir, böylece her zaman ve her yerde bu muhteşem slot oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Gold Party Slot Oyununda Nasıl Kazanılır?

Oyun oynarken maksimum ödeme çizgilerine sahip 5 makaralı bir slot seçmelisiniz. Manolya veya meyve temalarının tümünde olduğu gibi, Gold Party slotunda da oyuncular her bir makarada bütün standart meyve simgelerini görecekler. Büyük kazançlar için yüksek ödeme alanını aramalısınız. Aynı zamanda oyunun wild sembolü olarak görülen gümüş küre de mevcuttur. Oyuncular bu sembolü bulup, ödeme çizgisindeki diğer sembolleri komple doldurabilir, böylece çok daha büyük ödemeler elde edebilirler.

Gold Party Slot Oynarken Mümkün Olan Ödüller

Gold Party Slot'ta mümkün olan ödüller size büyük ödüller kazanma fırsatı verir. Oyunun özelliği olan 100.000 kredi jackpotun yanı sıra, Free Spins gibi ödüller de dahil olmak üzere etkileyici ödüller sundu. Professional clamour özelliği de, kolayca büyük ödül kazanma şansınızı artırmanıza yardımcı olur.

Gold Party Slot Oyunu Nasıl Oynanır?

  • Oyunu oynamaya başlamak için, oynamak istediğiniz miktarda krediyi seçin ve ekranda gösterilen "Spin" tuşunu etkinleştirin.
  • En fazla 30 ödeme çizgisine sahip 5 makaralı slotları seçin.
  • Kazanabileceğiniz ödülleri görmek için oyun tablosunu inceleyin.
  • Jeton satın alarak oyuna bakiyeyi arttırın.
  • Jackpot veya bonus için ekstra özellikleri kullanın.
  • Tüm oyunlarınız sırasında doğru stratejiyi kullanmaya çalışın.
Sembol Kazanılan Miktar ve Çarpan
Ekili Balkı 200 veya 5 eşleşmede 20
7 120 veya 5 eşleşmede 10
Üzüm 75 veya 5 eşleşmede 8
Portakal 60 veya 5 eşleşmede 6
Durian 50 veya 5 eşleşmede 5
Limon 45 veya 5 eşleşmede 3
Çilek 30 veya 5 eşleşmede 2

Benzer Slot Oyunları

Star Pirates Code
Star Pirates CodeYeni
Sweet Bonanza
Sweet BonanzaYeni
Forge of Olympus
Forge of OlympusYeni
Big Bass Splash
Big Bass SplashYeni