Extra Juicy Megaways - Extra Juicy Megaways Oyna


Extra Juicy Megaways Slot Oyunu

Extra Juicy Megaways, Big Time Gaming şirketinin güncel ve eğlenceli slot oyunudur. Oyun, çok fazla bağlantı oluşturmak için Megaways adı verilen yeni bir slot teknolojisinin gurmeleri tarafından tasarlandı. Bu teknolojinin özelliği, bir çarkın rastgele üç ile altı arasında simgelere sahip olmasıdır. Her biri 6.400 ile 117.649 arasında çok farklı kombinasyonlara sahip olabilir - bu da her biri biraz daha zor olacaktır ve mükemmel özelliği ile birlikte oyun daha eğlenceli hale gelecektir.

Extra Juicy Megaways, klasik rulet, ikonik meyveler ve her zamanki slot oyunu simgelerinin güzel bir karmaşasını kullanıyor. Böylelikle oyuncuların zevkine uygun oyun için önemli bir stratejidir. Oyunda, her bir el için değişiklik göstermektedir: 5 top çarkı ve 6 filme. Her rulo, 1 ile 7 ara simgeler arasında rastgele simgeler içerecek şekilde dönecektir.

Extra Juicy Megaways Nasıl Kazanılır?

Extra Juicy Megaways, standart bir oyun oynayış tarzı ile herkese hitap eden, anlaşılabilir ve kullanımı kolay bir slot oyunudur. Bu oyuna oynamak için, çarkı çevirmek ve hangi simgelerin hangi sıralamalardaki sıralamalarının rastgele üretildiğine bakmak. Böylelikle ekstra mücadelelerle birlikte, iki simgenin birleşmesi veya üç, dört, beş veya altı simgenin birleşmesiyle, oyuncu spin sayısının tutmaması gereken bir ödül kazanabilir.

Extra Juicy Megaways, ödüllerini maksimize etmek için 'el devri' tekniğini kullanmanız gerektiğinin altını çiziyor. Bu teknik, jeton miktarının daha yüksek olmasını sağlamanıza ve daha fazla kişinin ödülünü arttırmanıza olanak sağlar. Extra Juicy Megaways'in kazandırma özelliği, en az iki simgenin birleşmesi veya üç, dört, beş veya altı simgenin birleşmesiyle funkjonu tetikliyor. Bu, en az 8 ödül dönüşü ile birlikte çok uluslu bir kazanma potansiyeli sunuyor.

Toplam Kazanç Tablosu

Simgeler Ara Simge Minimum Dağıtım
7's 6 50
Pekmez 5 20
Bar 4 10
Tutti-frutti 3 5
Kazı 2 2
1 1 1

Benzer Slot Oyunları

Twilight Princess
Twilight PrincessYeni
Santas Great Gifts
Santas Great GiftsYeni
Big Bass Bonanza
Big Bass BonanzaYeni
Forge of Olympus
Forge of OlympusYeni