Club Tropicana - Club Tropicana Oyna


Club Tropicana Slot Oyunu

Club Tropicana Slot Oyunu, Microgaming tarafından Video Slot Oyunu olarak piyasaya sürülmüştür.Bahis yapmak çok basit, çünkü sadece 1 çevrimiçi kumar tahtası mevcuttur. Her bitişinde bu kumar tahtası arasında kalmak büyük avantajdır. Ünlü klüpte etkinlikler gibi eğlenceli konularanlar, slot makinesi Club Tropicana, slot severler için muhteşem bir tercih.

Nasıl Kazanılır?

Club Tropicana'da kazanmak oldukça kolaydır. Oyunda 3 adet tam reel ve 3 de açılı reel bulunur. Oyun, her bir reel beş sıra ile oynanır. Bütün reel'ler düşey olarak çalışır. Oyunda 3 adet tam reel ve 3 adet de açılı reel var. Açılı reel içeren kombinasyonlar 3er kombinasyonla başlar ve 5er kombinasyonla biter. Dört veya beş özgün sembol arasındaki başarılı kombinasyonlar kişiye kazanmak için yeterlidir.

Slot Oyunu Şansı

Club Tropicana'daki şanslı numaralar, minimum 3 sembol yerleştirmeniz gereken oldukça basit ancak çok güçlü sistemlerden oluşur. Bütün reel beş sıra ile çalışır ve her sıradaki 3 sembolün oluşturacağı kombinasyonlar kişiye kazandırır. Açılı reel içeren kombinasyonlar 3er başlar ve 5er biter. Oyuncular dört veya beş özgün sembol arasındaki başarılı bir kombinasyon arayışına girer. Bunun için hiçbir ek değişiklik yapmak zorunda değiller; ancak, sembollerin değiştirilmesi durumunda ödülün miktarı artar.Özel semboller ve bonus turnuvaları slot oyununun kazanmak için harika şanslar sunuyor.

Bonus Özellikleri

Club Tropicana slot makinesinde bazı özel bonus özellikleri bulunur. Kazanma sembollerinin arasındaki ödüllerin değiştirilmesiyle başlar. X2 Multiplikatörü, Oyuncuların kazanımlarını 2 katına çıkarır. Bunu büyük ödüller kazanmak için kullanabilirler. Club Tropican'da yine çok heyecan verici oyun feature'ları mevcuttur. Bunlar arasında Bonus Turnuvaları, Wild Reel Feature'lar ve Diamond Collect Yağmuru vardır.

Sonuç

Club Tropicana Slotgi, Microgaming tarafından Video Slot Oyunu olarak piyasaya sürülen bir oyun. Sadece 1 çevrimiçi kumar tahtası mevcuttur. Oyunda 3 tam reel ve 3 açık reel bulunmaktadır. Oyuncuların dört veya beş özgün sembol arasındaki başarılı bir kombinasyon arayışına girmesinin gereği yoktur. Ayrıca, slot oyunu bonusları ödül miktarını arttırmak için beklenen özellikleri ve özel sembolleri sunuyor.

Benzer Slot Oyunları

Santas Great Gifts
Santas Great GiftsYeni
Wild West Gold
Wild West GoldYeni
Gold Party
Gold PartyYeni
Starlight Princess 1000
Starlight Princess 1000Yeni