Candy Blitz - Candy Blitz Oyna


Candy Blitz Slot Oyunu Hakkında

Candy Blitz, mükemmel oynanış seçenekleri ile sürükleyen bir slot oyunudur. Candy Blitz'te, evrensel çatı altındaki sürekli değişen pazardan yararlanmak için serbest çalışan tüccarlar tarafından seçilmiş ve eğitilmiş riskli ama karamsar yatırımlarını yönlendiren bir arama motoru arama motoru yapılmıştır.

Candy Blitz'teki amaç, meyve ve şeker sembolünün bulunduğu slot makinesinde zaman zaman düzenli olarak görülen temel kazançlı posisyondan yararlanmaktır. Oyunun kazanç sürecini etkileyen bazı stratejik tercihler vardır.

Candy Blitz Slot Oyunu Nasıl Kazanılır?

Candy Blitz'te başarılı olmak için, meyve ve şeker öğelerinden oluşan slot makinesinin üzerindeki 6 sekmeyi kapalı veya açık duruma getirmeniz gerekir. Oyunun saat yönünde ilerletilmesi için ilgili sekme, tamamen açılı pencere gibi, meyve veya şeker kazanmanız gereken pozisyonun bulunduğu alana getirilmelidir.

İlgili sekme her açıldığında, ekrana sabitlenen 6 resim arasından, yüksek seviyede kazanım olasılığının bulunduğu meyve veya şeker sembollerini seçmeniz gerekecek. Çoğu durumda, bu seçimlerin doğru bilinen seçeneklerden kazanç elde edebilecek bir kazançğın en yüksek seviyede olması gerekir. Seçimler bir tür şansa veya antalyaspor maçlarının direk sonuçlarına bağlı olarak çeşitli hikayeler üretebilir.

Candy Blitz'te, size "Risk-free" yatırımın avantajlarını kullanarak, gelecekte devam edecek kazançlarınızı arttırabilecek riskli oranlar arıyorsunuz. Risk-ödül oranınızı iyi hesaplamak ve arttıracak stratejiler geliştirmek çok önemlidir.

Candy Blitz Slot Oyunu Için Örnek Tablo

Kazanç Özelliği Açma Yüzdesi Kazanç İşareti
En Çok Kazan Аnı %92 Musluk ve Şeker Tabakası
Kozmetik özellik %90 Çerez Tabağı
Kayıp özelliği %87 Altın İkramiyesi ve Ay Çiçeği

Benzer Slot Oyunları

Wisdom of Athena
Wisdom of AthenaYeni
Sweet Bonanza
Sweet BonanzaYeni
Wild Wild Riches Megaways
Wild Wild Riches MegawaysYeni
Starlight Christmas
Starlight ChristmasYeni