Big Bass Splash - Big Bass Splash Oyna


Big Bass Splash Slot

Big Bass Splash Slot, Evolution Gaming tarafından geliştirilen bir online kumar oyunudur. Oyun, üç kol, üç satır, ve 25 maksimum ödeme çizgisi ile oynanır. Yüksek kaliteli öğelerle birlikte, oyun çok renkli ve eğlenceli. Oyunun görselleri ve ses efektleri gerçekçi bir slot makinesi hissini verecektir. Big Bass Splash Slot, atış simülasyonunda kullanılan üstün teknoloji özelliğini içerir. Ücret geri ödeme oranı %97.5 olarak ayarlanmıştır. Bu, her üç büyük belli depoyu çalmanıza olanak tanıur. Alt ve üst düğmeleri kullanarak kolu çalabilir ve kademe kazançlarınızı toplayabilirsiniz.

Nasıl Kazanılır?

Big Bass Splash Slot, ücret geri ödeme oranının yüksek olması nedeniyle kazanma şansı sunar. Slot, üç satır ve 25 ödeme çizgisi ile kolayca kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Üst ve alt düğmeleri çalıştırarak, skorunuza yardımcı olacak altı ayrı düğme köşesi içerir. Para yatırma ve çekme yöntemleri kullanılarak, kolayca gerçek para ile oynanabilir. Para iadesi özelliği de mevcuttur. Abonelik özelliği kullanılarak, ödemeler periyodik olarak yapılabilir. Kazançlarınızı katlama şansını elde etmek için slot sizin için bonuslar sunar. Oyunda, birkaç bonus mevcuttur ve skorunuza bağlı olarak bedava tur, oyun modu, çarpan ve multiplikatör gibi bonuslar kazanabilirsiniz.

Kurallar

Big Bass Splash Slot, beri ve üst düğmeler kullanılarak çalışır. Slotine, tüm para çekme ve para yatırma yöntemleri de dahildir. Kolu çalarken, skorunuza bağlı olarak bonus kazanma şansına sahipsiniz. Bonuslar, atış simülasyonunda kullanılan teknolojinin özelliklerini kullanarak arttırılır. Toplamda 25 ödeme çizgisi vardır ve çizgiler üzerindeki ücret geri ödeme oranı %97.5 olarak ayarlanmıştır. Ücret iadesi, ödemeleri ödemek için kullanılır. Toplam üç büyük kazanç depoları vardır ve bu oyundaki en büyük kazanç kombinasyonu ile elde edilebilecek kazancı oluşturur. Tablo aşağıda toplu olarak ödemelerin detayının verilmiştir.

Kazanç Combinationu Miktar
3 Wilds (Şato) 4000
3 Black Bass (Kara) 3000
3 Red Bass (Kırmızı) 2000
3 Gillies (Vişne) 1500
3 Spoons (Kaşık) 1000

Benzer Slot Oyunları

Sugar Rush
Sugar RushYeni
Wild Wild Riches
Wild Wild RichesYeni
Starlight Princess
Starlight PrincessYeni
Star Pirates Code
Star Pirates CodeYeni